לקוחות ממליצים
  לקוחות אמזון 
  ניתן לקרוא ביקורות בקישור לחץ כאן


נחמה ד. בני ברק,יולי 2023

קנינו את המוצר טואלטיקו, מוצר מצוין נהנו מאוד. אף שנוצר בעיה, אסתר היקרה הגיע בעצמה לבדוק מה תקול ותיקנה את התקלה במקום.

עוד לא ניתקלנו בכזה חברה ישרה ובכזה שירות. תודה רבה

רמחי ב. מעומר, דצמבר 2020

שלום רב גברת אסתר. היום קיבלתי את המתקן שלכם והתקנתי אותו בקלות ומאוד נוח להתקנה והפעלה. הוא עובד בצורה יעילה מאוד ונעימה. תבורכי על הרעיון ועל המוצר האיכותי ואאחל לך הצלחה. האדיבות והאמינות שאת משדרת שווים כל שקל והנאה מהמוצר.ברכת המון המון הצלחה ובריאות טובה.

עמי א. מהרצליה, דצמבר 2020

ממליץ בחום על המוצר טואלטיקו, התקנת בידה באסלה קיימת בבית. המוצר פשוט לכאורה ועובד מצויין, ידידותי לאדם ולסביבה. מוצר לעידוד ההיגיינה האישית החוסך בנייר טואלט ובכך תורם גם לסביבה. צוות החברה מקסים מהשירות האדיב בתקשורת מולם, דרך מהירות התגובה והשירות, עזרה בהתקנה ולקיחת האחריות על השירות והמוצר ועד המחיר ששווה לכל נפש. הלוואי שכל נותני השירותים היו לומדים מהם על הגינות,שקיפות ומחיר הוגן. מומלץ מאוד, סופר מוצר וצוות מנצח שיגיע רחוק בצורה כזו.תודה רבה לכם.


ניסים ק. מאשקלון, ספטמבר 2018

 המוצר היחיד שנתן לי מענה לאסלה מתוצרת keramag בגלל מבנה האסלה, שום בידה שמוצע בשוק לא התאים, המוצר הפשוט של טואלטיקו בליווי השרות המדהים של הצוות כן התאים. ממרום גילי (72) אני יכול לומר בוודאות  שמעולם לא קיבלתי שרות שאפילו מתקרב לטואלטיקו, ממליץ בכל פה.

דוד י. מתל אביב, ספטמבר 2016

 לפני כשנה וחצי רכשתי את המוצר שטיפה של חברת טואלטיקו.אני רוצה לשבח את יעילות המוצר בשימוש שוטף , מבחינת ניקיון והיגיינה , עלות נמוכה בהשוואה למתחרים,  וללא עלות התקנה {התקנה עצמית}.ברשותי מתקן בכול אחד מחדרי השירותים בבית ובשימוש ילדים ומבוגרים כאחד.


משה ר. מתל אביב ספטמבר 2016

ברצוני להודות באופן אישי על המוצר המדהים שרכשתי אצלכם טואלטיקו.יש לציין שחיפשתי הרבה מאוד פעמים את המוצר הנ"ל והתאכזבתי מכמה מקומות שונים עד אשרהגעתי אליכם. המוצר הינו באיכות גבוהה מאוד והנני יותר ממרוצה ממנו, הוא ממש מוצלח ונוחובמיוחד מהשירות ויחסי האנוש האדיב והסובלני שלכם.אין ספק שאמליץ עליו בכל מקום אפשרי ואתן עליו ביקורת הכי טובה שיש.שוב תודה רבה לכם.

אהרלה. ירושלים ספטמבר 2016

שמי אהרלה והנני משמש כאינסטלטור רבות בשנים והנה יצא לפני כשנתיים המוצר המדהים שהינכם מייצרים התקן בידה אסטטי מקצועי חזק שכל חלק ממנו נבנה עם המון מחשבה נכונה. אני חייב להודות לכם על זה כיוון שכל מי שהתקנתי לו מוצר זה שיבח אותי וכל השבח הוא לכם חברת טואלטיקו המשיכו והצליחו כי עם זה תגיעו לפיסגה ללא ספק שנה טובה ומתוקה נ.ב.קיבלתי טלפון מלקוח שההתקן שלכם הציל אותו מטחורים שסבל ממנו שנים -  זכיתם

ק.ש. בני ברק ספטמבר 2016

המתקן בידה בשם "טואלטיקו" הותקן בביתי כבר יותר משנה. ואני מאד מרוצה מתפקודו. אני גם מכיר אנשים רבים שהתקינו בביתם וכולם משבחים מאד את המתקן הזה. בנוסף, אני יודע על מספר מקומות ציבוריים שהתקינו מתקן "טואלטיקו" – וכולם אומרים שסוף סוף מיוצר מתקן בידה שעומד בעומס ציבורי ללא תקלות ונזילות.   אלו הן מעלות מיוחדות שיש ל"טואלטיקו":א.חזק במיוחד. פשוט, להנאות שנים רבות ללא תקלות ונזילות. ב.מראה אסטטי.ג.אינו מכסה את האסלה כלל ואין הצטברות של לכלוך. מאד קל לנקות את האסלה.ד.ניתן לווסת עצמת המים. ה.במידה ונוצר צורך להחליף ברז, אין צורך להחליף את כל המתקן, פשוט מרכיבים ברז חדש על המתקן ישן. חוסך כסף וטרחה.


משה ג. מבני ברק, דצמבר 2015

 ברצוני להודות לכם על ההמצאה הנפלאה הנקראת ''טואלטיקו'', שנים שאני כבר משתמש במוצרי הבידה השונים שיצאו לשוק,

אולם כבושם הזה עוד לא ראיתי. מכשירכם מצטיין בקלות ההרכבה ובעיקר בהיגינה ובניקיון הנשמרים ע''ג האסלה ובחדר השרותים בעקבות השימוש בו.אני מקווה שבמשך הזמן הציבור ישכיל להבין את מעלותיו הגשמיות והרוחניות של מכשירכם, ותוכלו להפיצו במקומות רבים.
logo בניית אתרים